Pracujeme s celými HR týmy, pomáháme jim být úspěšnější v rámci organizace. Provedeme vás transformací HR týmu a pomůžeme nadefinovat vaše služby.

Role HR profesionála zahrnuje celou řadu znalostí a dovedností, které je nutné rozvíjet jednotlivě nebo i v rámci celého týmu. Připravíme vám specifický program podle vašich potřeb.

A v neposlední řadě vám poskytneme poradenství při designu a podporu při realizaci HR služeb.
[one_third padding=“0 10px 0 10px“]


Transformace HR týmů a služeb

Provedeme vás cestou nového nastavení celého HR, definováním HR modelu poskytování HR služeb. Facilitujeme vztahy mezi jednotlivými částmi HR, zasazujmet HR cíle do kontextu celé organizace a zejména, máme praktické zkušenosti jak implementovat ku prospěchu celé organizace HR strategii či HR programy.

[/one_third][one_third padding=“0 10px 0 10px“]


Rozvojové programy pro HR týmy

Pro různé skupiny HR profesionálu postavíme a zrealizuje na míru šité rozvojové programy. Ty mohou být zaměřené na rozvoj znalostí a teoretických konceptů v HR, nebo na rozvoj specifických dovedností a schopností potřebných pro výkon HR profese nebo na sebe-rozvoj, který je zaměřen primárně na osobnost HR profesionála. Podle specifických potřeb dokážeme tyto oblasti kombinovat.

[/one_third][one_third_last padding=“0 10px 0 10px“]


HR služby

Velmi profesionálně pro Vás připravíme HR projekty v oblasti Leadership Developmentu, Talent managementu, podpoříme Vás při nastavování systému rozvoje zaměstnanců, motivačních nástrojů, programů na zvyšování engagmentu zaměstnanců, rozvoje firemní kultury, realizaci Assessment a Development Center. 

[/one_third_last]