ident small-03

 

Nabízíme unikátní ucelený přístup k rozvoji HR profesionálů, který pokrývá svým obsahem a formou práce relevantní předpoklady úspěšného výkonu HR profese.

Naše rozvojové programy jsou kombinací znalostní báze a dovedností dovedených do praxe na základě vlastní zkušenosti.

Jsme HR profesionálové se zkušeností z businessu a poradenství a jsme přesvědčeni, že jedním z poslání HR je podporovat člověčenství v organizaci, vytvářet podmínky pro jeho „žití“.

 

ident small-04

 

Pracujeme s celými HR týmy, pomáháme jim být úspěšnější v rámci organizace. Provedeme vás transformací HR týmu a pomůžeme nadefinovat vaše služby.

Role HR profesionála zahrnuje celou řadu znalostí a dovedností, které je nutné rozvíjet jednotlivě nebo v týmu.

Připravíme vám specifický program podle vašich potřeb. A v neposlední řadě vám poskytneme poradenství a podporu při designu a implementaci HR služeb.

ident small-06

 

Pracujeme s TOP managementy firem a provedeme vás programem pro seniorní management, který umožní firemní transformaci a tak pomůže k vyšší výkonnosti organizace.

Připravíme na míru programy a workshopy, v jejichž centru je člověk. Facilitujeme konflikty a koučujeme týmy.

Spojujeme naše porozumění člověku se znalostí businessu a fungování firem, dokážeme propojovat firemní cíle s fungováním týmů, manažerů, zaměstnanců.

ident small-05

 

Využíváme propracovaný systém individuálního koučinku zaměřeného na trvalou změnu a její přenos do reality koučovaného. Pomáháme lidem nacházet jejich vlastní cesty.

Pracujeme s manažery a jejich týmy, v oblasti HR se věnujeme nejen koučinku, ale i mentorinku a poradenství.

Náš koučovací přístup je postaven na akreditovaném vzdělání a rozsáhlých manažerských zkušenostech propojených s hlubokým porozuměním člověku.